Winkelier moet online vindbaarheid verbeteren

Haal uw klanten via uw website naar uw winkelHet artikel 'Winkelier moet online vindbaarheid verbeteren' toont aan dat de winkelier een inhaalslag moet maken. Eigenlijk niets nieuws, maar toch wil het maar niet lukken. Het artikel bevat o.a. een goed tip: 'samenwerken'. Of u nu met twee winkels in een klein dorpje ligt of onderdeel bent van een groot stadscentrum, uw winkel via internet vindbaar maken is een must. Internet is de eerste plek waar uw potentiële klant zoekt naar zijn of haar product. Op internet wordt het 'vooronderzoek'  gedaan.
Wat u in de resultaten ziet zijn alleen de online winkels. Logisch dat daar dan ook de aankopen gebeuren.

Meestal is 'budget' het probleem. Maar een website hoeft helemaal niet kostbaar te zijn. Met Joomla! is een website niet alleen snel gerealiseerd, maar ook bijna oneindig schaalbaar. De website groeit met uw behoeften mee. U kunt dus klein beginnen met een mooie presentatie van uw zaak en dan later uitbreiden naar bijvoorbeeld een webshop. Zeker indien dit uitgevoerd wordt met één of meer collega winkeliers, is een website zeer betaalbaar.

Het onderhoud en zeker het up-to-date houden van de informatie kan door u zelf zeer eenvoudig uitgevoerd worden. Vaak kost het aanpassen van informatie slechts enkele minuten. Ook de mate van onderhoud is volledig schaalbaar. In het begin is het voldoende indien u zelf informatie kunt aanpassen en nieuwe kunt toevoegen. Het is altijd mogelijk om het volledige beheer in eigen handen te nemen.